Çevre İzin Lisans Danışmanlığı

Yasal Uyumluluk ve Çevresel Performansınızı Optimize Edin.

Atıkların Toplanması
Çevre Denetim Firmamız, atık toplama ve yönetimi konusunda çözümler sunarak çevre dostu ve döngüsel uygulamaların yaygınlaşmasını ve sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmayı hedeflemektedir.
Belgelenme Süreçleri
Çevre Denetim Firmamız, üretim tesislerinin çevre dostu ve sürdürülebilir üretim süreçlerine sahip olmalarını sağlamak amacıyla ISO gibi uluslararası standart belgelendirme süreçlerinde çeşitli hizmetler sunmaktadır. ISO belgelendirme, tesislerin çevresel etkilerini azaltmak, yasal mevzuata uyum sağlamak ve sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmak için önemli bir adımdır.
Üretim Süreçleri
Çevre Denetim Firmamız, endüstriyel tesislerin üretim süreçlerini çevreye dostu ve sürdürülebilir bir şekilde yönetmelerine yardımcı olur. Sunduğumuz hizmetlerle, tesislerin çevresel etkilerini minimize etmelerini ve yasal mevzuata uygunluğunu sağlamalarını destekliyoruz.
Geri Dönüşüm
Çevre Denetim Firmamız, üretim tesislerinin geri dönüşüm potansiyelini en üst düzeye çıkarmak ve sürdürülebilirlik hedeflerini desteklemek için çeşitli çözümler sunmaktadır. Geri dönüşüm, atık miktarını azaltmanın yanı sıra doğal kaynakların korunmasına ve çevresel etkilerin minimize edilmesine de katkıda bulunur.

Yasalara Uyumlu ve Çevre Dostu Operasyonlar için Profesyonel Destek

Çevre Kanunu sebebiyle alınması gereken; emisyon, deşarj, gürültü kontrol, derin deniz deşarjı ve tehlikeli madde deşarjı konularını içeren izine Çevre İzin Lisans denmektedir.

Çevre İzin Belgesi firmalar için, hava, su ve toprak gibi alıcı ortamları korumak amacıyla ilgili mevzuat uyarınca verilecek belgedir.

Çevre izin veya çevre izin ve lisansı, Ek-1 listesinde belirtilen işletmeler için Bakanlık, Ek- 2 listesinde belirtilen işletmeler için Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleri tarafından verilmektedir.

İnova Çevre Denetimi ve Proje Danışmanlık Ltd. Şti. olarak Çevre İzin Lisans danışmanlığını vermekteyiz.

Kağıt - Karton 76%
Medikal Atıklar 70%
Endüstriyel Hurdalar 35%
Cam 55%

Bültenlerimize abone olun!

Çevre mevzuatı ve güncel duyurulardan haberdar olmak için abone olun