Çevre Danışmanlığı

İşletmeniz ve organizasyonunuz için döngüsel çevre dostu uygulamalar ve çözümler.

Atıkların Toplanması
Çevre Denetim Firmamız, atık toplama ve yönetimi konusunda çözümler sunarak çevre dostu ve döngüsel uygulamaların yaygınlaşmasını ve sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmayı hedeflemektedir.
Belgelenme Süreçleri
Çevre Denetim Firmamız, üretim tesislerinin çevre dostu ve sürdürülebilir üretim süreçlerine sahip olmalarını sağlamak amacıyla ISO gibi uluslararası standart belgelendirme süreçlerinde çeşitli hizmetler sunmaktadır. ISO belgelendirme, tesislerin çevresel etkilerini azaltmak, yasal mevzuata uyum sağlamak ve sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmak için önemli bir adımdır.
Üretim Süreçleri
Çevre Denetim Firmamız, endüstriyel tesislerin üretim süreçlerini çevreye dostu ve sürdürülebilir bir şekilde yönetmelerine yardımcı olur. Sunduğumuz hizmetlerle, tesislerin çevresel etkilerini minimize etmelerini ve yasal mevzuata uygunluğunu sağlamalarını destekliyoruz.
Geri Dönüşüm
Çevre Denetim Firmamız, üretim tesislerinin geri dönüşüm potansiyelini en üst düzeye çıkarmak ve sürdürülebilirlik hedeflerini desteklemek için çeşitli çözümler sunmaktadır. Geri dönüşüm, atık miktarını azaltmanın yanı sıra doğal kaynakların korunmasına ve çevresel etkilerin minimize edilmesine de katkıda bulunur.

Çevreyi Koruyun, Geleceği Şekillendirin!

Sanayi kuruluşlarınızın, işletmelerinizin ve tesislerinizin kuruluş ve faaliyet aşamasında çevreye zarar vermemesi için ve Çevre Yönetmeliği kapsamında sizin yerinize sorumluluk alıyoruz. Çevre İzin ve Lisans süreçlerinizi yönetip, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığından aldığımız yetki ile profesyonel kadromuz her zaman yanınızda.

Döngüsel Çevre Denetimi Hizmetlerimizle, Çevreyi Korumak İçin Adım Atın.

Kağıt - Karton 76%
Medikal Atıklar 70%
Endüstriyel Hurdalar 35%
Cam 55%

Bültenlerimize abone olun!

Çevre mevzuatı ve güncel duyurulardan haberdar olmak için abone olun