Teknik Danışmanlık ve Sürdürülebilirlik Yönetimi

Çevreye duyarlı, yönetmeliklere hakim lider bir Teknik Danışmanlık Şirketi..

Highly Customizable
All the options, features and widgets are well thought out, allowing fast and easy customization.
Packed with Features
Recycle has everything you need to build an outstanding website for your environmental business or project.
Awesome Support
We care about your experience and our friendly support team is always ready to answer your questions.
Made With Care
We are passionate about creating high-quality WorPress themes and we put our hearts into our products.

Biz Kimiz?

Inova, 2010 yılında İstanbul Türkiye'de Güzay Çöteli (Yıldız Teknik Üniversitesi- Çevre Mühendisi) tarafından kurulmuştur. Şirketin ana faaliyetleri mülti disipliner mühendislik faaliyetleridir.; Çevre Mühendisi olarak Güzay Çöteli yürütülen projelerin genel koordinasyonundan ve sürdürülebilir yapının korunmasından sorumludur.

Şu anda 12 yılı aşkın bir süredir INOVA, Türkiye'de sektör lideri firmalar ve holding kuruluşları ile birlikte sürdürülebilirlik, çevre ve döngüsel ekonomi alanlarında projeleri başarıyla tamamlamıştır. INOVA hizmetleri, her müşterinin özel ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için her zaman özel olarak hazırlanır.

Çevre açısından İnova, çevre denetimi konusunda Türkiye Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın lisanslı kuruluşlarından biridir. Şirket, kimya, tekstil, elektronik, plastik, yat yapımı, geri kazanım ve geri dönüşüm… vb. gibi çeşitli sektörlerde Türkiye'nin önde gelen endüstriyel tesislerine çevre hizmetleri sunmaktadır. Sektörlerine yön veren müşterilerimizin

Şirket, çevre izinleri, çevre mevzuatına uyum, atık yönetimine yönelik sistemlerin kurulması, sıfır atık, yatırım planlaması, yer seçimi, döngüsel ekonomi, sürdürülebilirlik raporları ve planlaması, satın alma ve şirket birleşmesi vb. konularda sektöre danışmanlık yapmaktadır. Çevresel fizibiliteler, durum tespiti, çevresel etki değerlendirme çalışmaları, strateji & yol haritası çalışmaları, ihtiyaç tespit raporları şirketin sunduğu diğer hizmetlerdir.

ÇEVRE UZMANLARI

Uzmanlığımızdan yararlanın, bizimle tanışın.

Amacımız ve Değerlerimiz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam massa ligula, aliquet euismod eleifend vitae, interdum ut mi. Praesent fringilla pharetra sapien sit amet semper. Nunc id massa ut mi tempus mattis ac eu lectus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

  • Deneyimli atık yönetimi ekibi.
  • Hızlı ve %100 güvenilir danışan desteği.
  • Sıfır atık.
  • İstikrarlı ve sürdürülebilir yönetim
4350
Employees
2200
Collection Containers
700
Tons of Waste Recycled
4400
Trees Saved Yearly

Ongoing Projects

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit.

Interested in our services?